O nás

Dům barev – prodejny

PPG Deco Czech a. s. je předním výrobcem nátěrových hmot a dalších speciálních výrobků v ČR, sdružuje oblíbené značky Primalex, Balakryl, Johnstone´s a Bondex.

Najdete nás v síti více než 100 prodejen Dům barev ve všech větších městech v ČR. Jsme experty v oboru a poradíme Vám tak s výběrem nejvhodnějších produktů z oblasti barev a laků.

Namícháme jakýkoli odstín barvy na míru a to i z přineseného vzorku. Garantujeme vysokou kvalitu a spokojenost. V síti Dům barev najdete vše pod jednou střechou a to nejen díky radám zkušeného personálu a širokému sortimentu výrobků, ale i díky privátní řadě PROGold s kvalitními malířskými pomůckami a příslušenstvím za příznivou cenu

Firemní zákazníci oceňují distribuci pokrývající celou ČR, férové nabídky, partnerský program a pohodlné
objednávání zboží z velkoobchodního prodeje.

Dům barev

Společnost PPG Deco Czech a.s. má zavedený systém řízení managementu jakosti, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a péče o životní prostředí dle norem ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14 001:2005 a OHSAS 18 001:2008 a je vlastníkem certifikátů shody od Sdružení pro certifikaci systémů jakosti CQS a mezinárodní certifikační sítě IQNet. Zároveň vlastní i Zlatý certifikát pro Integrovaný systém řízení jakosti, bezpečnosti a ochrany životního prostředí.

Patříme do silné mezinárodní skupiny PPG

PPG Deco Czech a. s. patří do mezinárodní skupiny PPG založené v roce 1883. PPG má světové ředitelství v Pittsburghu a působí ve více než 60 zemích po celém světě. Tržby v roce 2011 dosáhly 14,9 miliardy dolarů. Akcie společnosti PPG jsou obchodovány na New York Stock Exchange.

Další informace získáte na www.ppg.com (stránky jsou v angličtině).

zpět